Koordinasyon toplantısında konuşan Başkan İsmail Erdem, muhtarlara, önümüzdeki 5 yıllık dönemin yoğun geçeceğini ve bu süreçte sürekli muhtarlarla iletişim halinde olacaklarını söyledi. Muhtarların demokrasi ve idari sisteminin vazgeçilmez unsurları olduğuna dikkat çeken Başkan İsmail Erdem, muhtarların hem vatandaşı hem devleti temsil ettiğini belirtti Konuşmasında Başkan Erdem; “Vatandaşla doğrudan muhatap olan muhtarlar, sıkıntıları, aksaklıkları en iyi bilen kişilerdir. Dolayısıyla muhtarlarımız bizim için vazgeçilmezdir. Dertlerini, sorunlarını tespit edip birlikte çözüm üreteceğiz. Elbette tüm çözümler belediye imkânları dâhilinde olacak” dedi.
Toplantıda söz alan Sancaktepe İlçe mahalle muhtarları, mahallelerimizin sorunlarını paylaşmak ve çözümler üretmek için kesintisiz iletişim kurmak gerektiğini bu tarz toplantıların yeni dönemde de sürmesini beklediklerini dile getirdiler. Muhtarlar ayrıca Belediye Başkanı İsmail Erdem’e Sancaktepe’ de kaynakların önceliklerinin tespit edilmesi noktasında yardım edeceklerini kaydetti. [right-side]
Yorum Gönder
*Yorumlarınız argo/küfür içermemelidir. İnsanların inançlarına, seçimlerine, farklı fikirlerine saygı duyalım.