Hakkında - Künye


2008 yılında Sancaktepe ilçesinin
oluşturulması ile yayın hayatına
başlayan Sancaktepe HABER,
güncel ilçe haberlerini halkın
bilgisine sunar.

Safa Mahallesi  Türkeli Cd.
Sancaktepe/ISTANBUL
2018

info@sancaktepehaber.pro

Sancaktepe Haber gücünü Blogger dan alır.


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sancaktepe Haber harici linklerin sorumluluğunu almaz.

KÜNYE

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Cenk Mert
cenkmert@sancaktepehaber.pro


Editörler / Editors
Mustafa Özdin
mustafa@sancaktepehaber.pro

Abdurrahman Mert
mert@sancaktepehaber.pro

Yasin Karaduman
yasin@sancaktepehaber.pro

Ercan Can
ercan@sancaktepehaber.pro

Muhammet Uzan
muhammet@sancaktepehaber.pro

Reklam / Advertise
Abdurrahman Mert
reklam@sancaktepehaber.pro
Bildirimleri açmak için tıklayınız.