Türk Kızılayı Gençlik Kolları adına konuşan Gençlik Kolları Başkanı Murat Çalgan yaptıkları görüşmelerde, Sancaktepe Kaymakamı Necmettin Kalkan ve Belediye Başkanı İsmail Erdem’den tam destek sağladıklarını belirtti.
Kızılay'dan Ziyaret
Türk Kızılayı Gençlik Kolları adına konuşan Gençlik Kolları Başkanı Murat Çalgan yaptıkları görüşmelerde, Sancaktepe Kaymakamı Necmettin Kalkan ve Belediye Başkanı İsmail Erdem’den tam destek sağladıklarını belirtti.
Yorum Gönder
*Yorumlarınız argo/küfür içermemelidir. İnsanların inançlarına, seçimlerine, farklı fikirlerine saygı duyalım.