![Sancaktepe Belediyespor vites yükseltiyor: 6-1 Sancaktepe Belediyespor vites yükseltiyor: 6-1](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgG0JV5FFODzzEjX-smFGqwhIey_khezU4AaDaBe_7bRfVuf0__e8zcla6bFIK3b4L_WuEVI3nKR6fumpwHpYdCH38sdpcgWaJtlaQURe37pLz273fMFBFm8H03uEA_tKSBPiFgru_GMfSP/s638-rw/sancaktepebelediyespor-bursakaracabey.jpg)
Spor Toto 3. Lig 1. Grup 14. haftasında lider Sancaktepe Belediyespor, kendi evinde Karacabey Birlikspor’u farklı mağlup etti. 6-1.
M. Fehmi Gerçeker Stadyumu’nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını; 7 ve 21. dakikalarda İlker, 14. dakikada Bahadır, 24 ve 36. dakikalarda İrfan Akgün’ün attığı gollerle 5-0 önde kapatan Sancaktepe Belediyespor, 52. dakikada bir kez daha sahneye çıkan İlker’in golüyle durumu 6-0’a getirirken, Karacabey Birlikspor'dan Hüseyin Korkmaz 89. dakikada skoru belirleyen isim oldu. Sahadan 6-1 lik galibiyetle ayrılan ekibimiz, üst üste 3 ncü galibiyetini aldı.
Yorum Gönder
*Yorumlarınız argo/küfür içermemelidir. İnsanların inançlarına, seçimlerine, farklı fikirlerine saygı duyalım.