![Aman dikkat! Sancaktepe -12 dereceyi gördü! Aman dikkat! Sancaktepe -12 dereceyi gördü!](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEialArBG0Uz6dOjOJPB1L7ytznHqWmi2EJRGIIKt69wYDJbjJyL4_Sg-RdAimh2Qs4xhByVywTRfDQobvemR-yKMeWzGF87B7HqrzBcwKRixUb0Ek_910YiBC13bE8cS9pJhN5Drzandvl1/s0-rw/sancaktepe-eksi-12-dereceyi-gordu.png)
Yeni yıla kar yağışı ile giren İstanbul'da soğuk havada etkisini göstermeye devam ediyor. Dün sabah itibariyle kar yağışı etkisini yitirirken, gece saatlerinde İstanbul'un farklı ilçelerinde termometreler eksi dereceleri gösterdi.
SANCAKTEPE -12'Yİ GÖRDÜ
Anadolu Yakası'nda Sancaktepe'de belediyeye ait termometrenin -12 dereceyi gösterdiği görüldü. Avrupa Yakası'nda ise Şişli ve Bakırköy ilçelerinde termometreler hava sıcaklığını -1 derece olarak gösterirken, Eyüp'te -3, Beşiktaş'ta sıcaklık 0 derece olarak ölçüldü.
TUZLAMA ÇALIŞMASI YAPILDI
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, buzlanma tehlikesine karşı gece boyunca yollarda ve yaya üst geçitlerinde tuzlama çalışmalarını sürdürdü; ana arterlerdeki dijital levhalarla da sürücüleri buzlanma tehlikesine karşı uyardı. [right-side]
Yorum Gönder
*Yorumlarınız argo/küfür içermemelidir. İnsanların inançlarına, seçimlerine, farklı fikirlerine saygı duyalım.