![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhHvnCxU5jCT-HvkpiY0uDxlgu9ITjdh0RuPW6ZauphgNERdLWJIhjtWBhqM4TcVfroLUxe0P4B6wuuEfWnUxhWaO1qtRobjYyI7VC91WO8lBRKiRjMlAGJVv_Q73dbjANGe2Jo_LCprQY/s200-rw/sancaktepe-peron-acilisi.jpg)
Hızla değişen Sancaktepe her geçen gün yeni yatırımlar ve açılışlarla gelişmeye devam ediyor. İlçe potansiyelini göz önünde bulunduran şirketler yeni şubelerini açıyor. Sancaktepe çarşı yolcu indirme - bindirme (otogar) peronları açıldı. Ulaşım ve şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında hizmet edecek Sancaktepe çarşı yolcu indirme - bindirme peronlarının açılışı Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, İstanbul Ak Parti Milletvekili Osman Boyraz ve şirket yetkilileri katılımıyla gerçekleşti.
3 bloktan oluşan peronda 24 adet bilet satış ofisleri bulunuyor. Taksi durağı, emanetçi ve bankamatiklerin bulunduğu Sancaktepe Çarşı’da özel araçlar için otopark bulunuyor. Yeni peronlar, Sabiha Gökçen Havaalanına 5 km, Tem Otoyolu ve E5 karayolu bağlantısı bulunuyor.